Позашкільні заклади

Мережу закладів позашкільної освіти міста Бровари складають 6 закладів: Палац творчості дітей та юнацтва, Центр позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об`єднання, Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія», Дитяча юнацька спортивна школа, Центр національно-патріотичного виховання в яких навчаються і відвідують гуртки 6316 дітей.

Вихованці всіх позашкільних закладів освіти міста є активними учасниками міських конкурсів, заходів та свят, а також переможцями обласних та всеукраїнських конкурсів.

Одним з найбільших позашкільних закладів є Палац творчості дітей та юнацтва, в якому на початок 2018/2019 навчального року навчається понад 1905 учнів та вихованців.

Пріорітетними питаннями у  роботі ПТДЮ залишається забезпечення всебічного розвитку особистості, сприяння її самовихованню й самореалізації, спрямування дітей у своїй діяльності керуватися загальнолюдськими цінностями, глибоко розуміти традиції свого народу. Мета сучасного освітнього процесу – не тільки сформувати у вихованців необхідні компетенції, доти знання з різних напрямів гурткової роботи, а й виховати громадянина, сім’янина, професіонала, патріота; інтелектуально розвинену, духовно і морально зрілу особистість, готову протистояти викликам глобалізації життя.

Найпотужнішим напрямом роботи залишається художньо-естетичний, гуманітарний, науково-технічний, фізкультурно-спортивний.

Центр позашкільної освіти навчально-виховного об`єднання – комплексна позашкільна установа, в якій органічно поєднуються різноманітні напрями освіти: Центр розвитку дитини, загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, центр позашкільної освіти, ліцей технологічного профілю, центр професійної освіти, школа екстернів.
На сьогодні БНВО – один із найсучасніших закладів позашкільної освіти, що відомий далеко за межами Київської області. Досягнення закладу пов’язані з ефективним менеджментом, привабливістю освітянських послуг, інноваційними підходами до організації навчально-виховного процесу.
На початок 2018/2019 навчального року у Центрі позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання навчається понад 1879 вихованці.
Головним завданням Центру позашкільної освіти БНВО є не тільки організація вільного часу, а й створення умов для виховання творчої особистості, формування національної самосвідомості, подальшого професійного самовизначення.
З метою формування практичних умінь і навичок, розвитку здібностей, нахилів, майстерності, уяви, творчості, загальної культури особистості, вихованості організовано роботу гуртків художньо-естетичного, науково-технічного, військово-патріотичного, фізкультурно-спортивного та гуманітарного напрямів. Усього в Центрі позашкільної освіти БНВО налічується 4 творчих об’єднання (Народна хореографічна майстерня «Мальва», Зразкове творче об’єднання декоративно-ужиткового напряму «Дивосвіт», Клуб військово-історичної мініатюри «Десна» та студія образотворчого мистецтва).
Одним з головних показників успішної роботи Центру позашкільної освіти БНВО є результативність участі вихованців гуртків у різноманітних конкурсах, фестивалях, організаційно-масових заходах від міського до міжнародного рівнів.

Міський територіальний осередок Малої академії наук створено на базі Броварського навчально-виховного об’єднання. Гурткова робота у МТО МАН представлена 5 секціями (91 вихованець), які працюють на базі шкіл та БНВО (це секція хімії, історії, правознавства, біології та екології, географії, фізики та астономії).

Діти беруть активну участь у науково-практичних конференціях, заходах та конкурсах Малої академії наук, що дає їм можливість почути про останні дослідження та відкриття в науці, якими діляться науковці, дізнатися про перспективи досліджень та ще невідкриті сторінки живої природи.

Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» – комплексний заклад, який організовує освітній процес за такими напрямами:
-еколого-натуралістичний;
-художньо-естетичний;
-дослідницько – експериментальний;
-гуманітарний;

На 1 вересня 2018 року у закладі працює 126 груп, де навчається 1723 вихованців.

Створена досить широка і багатогранна структура навчально–виховних об’єднань, у діяльності яких безпосередньо враховувалися інтереси та потреби вихованців.
Центр організовував діяльність вихованців з тридцяти профілів гурткової роботи за такими напрямами позашкільної освіти: еколого-натуралістичний , художньо-естетичний, дослідницько-експериментальний , гуманітарний.
Згідно структури центру працюють такі відділи: відділ раннього розвитку дитини, біології, естетики та декоративно-вжиткового мистецтва, організаційно-масовий, методичний відділ.
Дитяча юнацька спортивна школа –заклад позашкільної освіти спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, створює необхідні умови для гармонійного виховання,фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортивного резерву для збірних команд України. В закладі працює 74 спортивних секції, з них 52 початкової підготовки, 21 базової підготовки , 1 спеціавльна підготовка– усього 1011 дітей.

Центр національно-патріотичного виховання

Заклад створений відповідно рішення Броварської міської ради від 15.02.2018 № 841-38-07 «Про створення Центру національно-патріотичного виховання Броварської міської ради Київської області», який організовує освітньо-виховний процес за такими напрямами:

національно-патріотичий;

фізкультурно-оздоровчий;

краєзнавчо-туристичний.

З 1 вересня 2018 року на базі Центру національно-патріотичного виховання та у закладах загальної середньої освіти м. Бровари працює 45 груп, де займаються 718 вихованців.

 Позашкільні навчальні заклади міста  Адреса Директор  Телефон Веб-сайт Електронна адреса
Палац творчості
дітей та юнацтва
07400, м. Бровари вул.Грушевського, 21а Павлученко Валентина Зіновіївна 5-11-83

http://www.bdut.org.ua/ bdut@bdut.org.ua
Дитячий естетико-натуралістичний центр “Камелія” 07400, м. Бровари вул. Герцена, 3 Хаврюта Наталія Іванівна 4-13-19 http://kamelia-center.net.ua
denc-kamelia@ukr.net
Дитячо-юнацька спортивна школа 07400, м. Бровари вул.М.Лагунової, 11-б Коваленко Сергій Павлович 5-31-45, 5-52-32
Центр національно-патріотичного виховання 07400 м. Бровари,  вул.Є.Сверстюка,6 Хижняк Микола Миколайович тимчасово відсутній
Навчально-виховне об’єднання 07400, м. Бровари вул.М.Лагунової,17-а Ткачук Ірина Олександрівна 6-13-14 http://bnvo.com.ua

brovary-nvo@ukr.net

Pin It