Загальна середня освіта

Мережу закладів загальної середньої освіти Броварської міської територіальної громади складають:  14 закладів комунальної власності та 5 закладів приватної власності.

У закладах зальної середньої освіти громади   2022/2023 навчального року навчається 18341 учень, з них у комунальних закладах 17824 дітей.

В кожному закладі працюють досвідчені  вчителі-методисти, вчителі, що мають звання «старший вчитель», педагоги, які мають вищу кваліфікаційну категорію та нагороджені знаками «відмінник освіти України».

В усіх  комунальних закладах освіти школярі початкових класів та більше тисячі учнів пільгових категорій забезпечуються безкоштовним гарячим харчуванням.

Заклади  загальної середньої освіти  Броварської міської територіальної громади забезпечені сучасними технічними засобами: в наявності комп’ютерна техніка, мультимедійні установки та проектори, що забезпечують сучасний підхід до проведення занять, педагогічних рад, семінарів-практикумів, методоб’єднань . Всі заклади підключено до мережі Інтернет, мають свою електронну пошту та веб-сайт.

Загальноосвітні навчальні заклади

Броварський ліцей №1
Броварський ліцей № 2 ім.В.О.Сухомлинського
Броварський ліцей № 3
Броварський ліцей №4 ім. С.І. Олійника
Броварський ліцей № 5 ім.В.Стуса
Броварський ліцей №6
Броварський ліцей №7
Броварський ліцей №8
Броварський ліцей №9
Броварський ліцей №10
Приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів “Фортуна”
Броварський ліцей №11
Приватний заклад загальної середньої освіти «Ліцей «ПЕРСПЕКТИВИ»
Товариство з обмеженою відповідальністю Броварська гімназія "Мозаїка"
Княжицький ліцей
Требухівський ліцей

Товариство з обмеженою відповідальністю «Броварська гімназія «Мономакс»

Pin It