Загальна середня освіта

Мережу закладів загальної середньої освіти міста Бровари складають 11 закладів комунальної власності  та 1 – приватної, це  гімназія ім. С.І.Олійника, 2 спеціалізовані школи І-ІІІ ступенів, Броварський навчально-виховний комплекс, 6 загальноосвітніх  шкіл І-ІІІ ступенів, Броварське  навчально-виховне  об’єднання, приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Фортуна».

У закладах зальної середньої освіти міста  2018/2019 навчального року навчається 14206 учнів, з них 193 – у приватній школі І-ІІІ ступенів «Фортуна».

В кожному закладі працюють досвідчені  вчителі-методисти, вчителі, що мають звання «Старший вчитель», педагоги, які мають вищу кваліфікаційну категорію та нагороджені знаками «Відмінник освіти України».

В усіх  комунальних закладах освіти школярі початкових класів та близько тисячі учнів пільгових категорій забезпечуються безкоштовним гарячим харчуванням.

Заклади  загальної середньої освіти  міста забезпечені сучасними технічними засобами: в наявності комп’ютерна техніка, мультимедійні установки та проектори, що забезпечують сучасний підхід до проведення занять, педагогічних рад, семінарів-практикумів, методоб’єднань. Всі заклади підключено до мережі Інтернет, мають свою електронну пошту та свій веб-сайт.

Загальноосвітні навчальні заклади

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім.В.О.Сухомлинського
Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
Броварська гімназія ім. С.І. Олійника
Броварська спеціалізована школа І-Ш ступенів № 5 ім.В.Стуса
Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6
Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7
Броварський навчально-виховний комплекс
Броварська загальноосвітня школа I-III ступенів №9
Броварська загальноосвітня школа I-III ступенів №10
Приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів “Фортуна”
Броварське навчально-виховне об’єднання

Pin It