Урочисте вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти

Ось і залишилась позаду шкільні роки для одинадцятикласників ліцеїв Броварської міської територіальної громади. Прощання зі школою – традиційне  для нас свято, трохи сумне, але водночас – радісне, емоційне та урочисте: прощальний шкільний вальс, підняті в небо кульки, сльози радості, щирі обійми й безмежне почуття гордості батьків за своїх дітей.

30 червня в прикрашених залах ліцеїв зібралися педагоги, випускники, їхні батьки та гості. В святковій атмосфері 778 ліцеїстів отримали документ про здобуття повної загальної середньої освіти.

В Палаці творчості дітей та юнацтва відбулось урочисте вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою 75 випускникам. З них 56 – отримали золоті медалі «За високі досягнення у навчанні», а 19 –  срібні «За досягнення у навчанні». Також подякою міського голови та цінними подарунками нагородили лідерів Ради дітей та учнівської молоді.

Багато теплих слів пролунало від Оксани Мельник, начальниці Управління освіти і науки Броварської міської ради, та гостей заходу: заступниці міського голови Лариси Виноградової й секретаря міської ради Тетяни Коврак.

Вітаємо випускників! Бажаємо світлої дороги на шляху до самостійного життя, успіху в усіх починаннях, реалізації найсміливіших задумів та планів, націленості на результат і віри в своє майбутнє!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.