28.10.2024 – 29.10.2024 у Броварському ліцеї № 5 ім. Василя Стуса відбувся тренінг для працівників психологічної служби закладів освіти Броварської міської територіальної громади з теми «Практична презентація посібника «Я можу». Ненасильницька комунікація. Емпатія».
Захід був проведений в межах проєкту «Розширення можливостей громадянського суспільства для ненасильницької трансформації конфліктів за участю державних суб’єктів», що реалізується в рамках Угоди про партнерство між Благодійною організацією «Благодійний фонд «СХІД-СОС» та KURVE Wustrow.
Високопрофесійні тренери познайомили учасників з основами ненасильницького спілкування, презентували посібник «Я можу» (Як опановувати стрес, впоратися з викликами та управляти конфліктами). Слухачі вчилися свідомо використовувати принципи ненасильницької комунікації у професійній діяльності та особистому житті. У тренінгових вправах вони мали можливість отримати власний досвід застосування та проживання ненасильницького спілкування (ННС), практикували навички ННС для взаємодії у конфліктній ситуації.
Висловлюємо вдячність Тетяні Кучер та Марині Данилюк, тренерам, які проводили навчання, за професіоналізм, теплу, затишну, доброзичливу атмосферу, взаєморозуміння і щирість.
Захід став цінним ресурсом для фахівців, які працюють з учасниками освітнього процесу, та надав практичні інструменти для їхньої подальшої роботи.





