Літо – час розваг, сміху, танців!
Естафету акції «Веселі канікули» перейняв позашкільний навчальний
заклад Броварської міської ради «Дитячий естетико-натуралістичний центр
«Камелія». Впродовж декількох спекотних липневих днів броварські дітлахи
могли взяти участь у розважально-ігровій програмі на площі Свободи.
Педагоги ДЕНЦ «Камелія» підготували для діток найвеселіші рухливі
ігри, вікторини, флешмоби. Також малеча могла досхочу потанцювати під
різноманітні мелодії. А ті, хто полюбляють спокійніші ігри, мали змогу
втілити за допомогою крейди свої творчі фантазії на асфальті. До розваг
залюбки долучалися і дорослі, які допомагали, організовували та
підтримували власних діток. Тож ніхто не мав ані хвилини на сум, а довкола
сяяли лише щасливі посмішки!


