15 лютого 2017 року відбулося чергове засідання міського методичного об’єднання методистів позашкільних навчальних закладів міста Бровари з теми «Відродження духовності, традицій і культури українського народу засобами мистецтва».
В невимушеній атмосфері викладачі дитячого естетико-натуралістичного центру “Камелія” ділилися своїми крайніми здобутками і досягненнями, методикою роботи, новими ідеями для нових проектів. Заступник директора з виховної роботи ДЕНЦ “Камелія” Анжела Володимирівна Сокольвак розкрила тему «Розвиток творчих здібностей вихованців шляхом формування постійного інтересу до духовно-культурної спадщини українського народу» в якій доповіла про роботу та недавні досягнення всіх колективів закладу, у яких велику роль відігравали народні традиції українців.
Вікторія Юріївна Крижанівська, керівник гуртка журналістики, детальніше розповіла про досить нові напрями в ДЕНЦ “Камелія” – журналістика і літературна студія “ЛітСвіт”, демонструючи необхідність знання етнічних традицій українців і можливість яскравого втілення у сучасне життя за допомогою комп’ютерних технологій.
Крім змістовних доповідей і презентацій, гості заходу і вчителі закладу могли насолодитися виступами вокального ансамблю “Колібрі” (керівник Марина Сігатова), студії естрадної пісні “Акварелі” (керівник Ангеліна Абраменко), а також – танцем від Народного хореографічного колективу “Оксамит”(художній керівник Оксана Чечельницька).
Ділилися досвідом, обговорювали актуальні моменти сучасної освіти позашкілля, відпочивали духовно в дружньому колі викладачів і професіоналів своєї справи. Чудовим моментом дня була творча робота всіх учасників заходу, а саме – створення ляльки-мотанки, оберегу жіночого “Я”. Організувала цей тренінг психолог ДЕНЦ “Камелія” Цурікова Ольга Юріївна. Під кінець кожен мав неповторну ляльку-мотанку, яка, напевно, чимось відображала особистість.


