21 березня 2017 року на базі Броварської гімназії ім С.І.Олійника було проведено семінар-практикум на тему «Взаємодія класних керівників з учителями-предметниками – найважливіша умова підготовки випускника нової школи». У роботі семінару взяли участь заступники директорів, що координують питання виховної роботи в навчальних закладах міста та голови методичного об’єднання класних керівників.
Семінар-практикум було проведено з використанням елементів тренінгу, що дало змогу активізувати всіх учасників семінару. У ході семінару були розглянуті психологічних аспекти взаємодії в навчально-виховному процесі, застосування інноваційних засобів у формуванні духовно багатої особистості та патріотичних якостей випускника нової школи.
З 14.03.2017 по 19.03.2017 дев’ять вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти і науки взяли участь у Зимовому чемпіонаті України з плавання серед юнаків 2003-2004 рр.н. та дівчат 2004-2005 рр.н. у складі збірної Київської області, який проходив у м. Дніпрі. Результат змагань – І місце (тренери Усатюк І.О. та Шаповал Л.М.).



