Семінар-практикум вчителів-логопедів логопедичних пунктів ЗНЗ

29.03.2017 на базі НВК відбувся семінар-практикум вчителів-логопедів логопедичних пунктів ЗНЗ «Організація та проведення логопедичної роботи з учнями, які мають розлади аутичного спектру». Захід присвячений Всесвітньому  дню розповсюдження знань про аутизм, що традиційно відзначається 2 квітня.

Метою проведення семінару було визначити ефективні шляхи корекційно-розвиткової роботи вчителя-логопеда з дітьми, які мають розлади аутичного спектру, представити та популяризувати передовий світовий досвід з даного питання.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.