07 лютого 2018 року відбулось засідання колегії управління освіти і науки. У ході засідання були підведені підсумки діяльності галузі освіти у 2017 році з питань розвитку учнівського самоврядування в закладах загальної середньої освіти та діяльності Ради дітей та учнівської молоді міста, виконання програм соціально-економічного розвитку закладів освіти та плану роботи управління освіти і науки в цілому. Також затверджено план роботи управління освіти і науки на 2018 рік.
Основною метою діяльності закладів освіти, усієї педагогічної громадськості у 2018 році визначено формування простору освітніх можливостей дітей та учнівської молоді міста у світлі реалізації засад Нової української школи. Тому основними завданнями визначено:
– продовжити роботу з розширення мережі закладів дошкільної освіти різних типів і форм власності, у тому числі шляхом урізноманітнення моделей організації дошкільної освіти;
– підтримувати приватні ініціативи щодо розширення мережі закладів дошкільної освіти;
– створювати матеріально-технічні умови у закладах освіти, котрі беруть участь у апробації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти;
– забезпечувати заклади загальної середньої освіти сучасними засобами навчання з природничо-математичного та філологічного профілів;
– підтримувати розвиток учнівського самоврядування;
– розширювати мережу гуртків національно-патріотичного напрямку;
– забезпечувати належну підготовку закладів освіти до здійснення освітнього процесу, безперешкодний доступ дітей з особливими освітніми потребами до будівель і приміщень.


