Продовження великої місії козацтва!

Здавна Україна славилася самобутньою національною силою – козацтвом, що втілювали в собі фізичне і духовне здоров’я нації, життєздатність та силу. Сучасним дітям належить продовжити велику місію козацтва. Цьому сприяє фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт – 2015».

     Цей фестиваль започаткований у 2006 році Міністерством освіти і науки України з метою підвищення рівня фізичної підготовки і соціальної активності учнівської молоді, зміцнення здоров’я і формування навичок здорового способу життя, розвитку моральних, вольових якостей, прагнення до самовдосконалення, що є фундаментом здорової нації і сильної держави. Проте особливістю фестивалю є те, що він сприяє національно-патріотичному вихованню молоді, відродженню національних традицій і культурної спадщини українського народу. І ось 5 команд-переможниць прибули 13 травня 2015 року на зональні змагання до міста Бровари.

     На урочистому відкритті фестивалю, яке проводилося на міському стадіоні «Спартак»,  були присутні почесні гості: Онищенко В.І., начальник управління освіти і науки Броваської міської ради, голова Броварського відділення спілки ветеранів  війни в Афганістані Івашковський В.В.

Школярів цього дня чекали серйозні випробовування: «човниковий» біг 4*9 м (хлопці, дівчата), стрибок у довжину з місця (хлопці, дівчата), стрибки через скакалку (дівчата), перетягування канату (хлопці), велика спортивна естафета, конкурс знавців історії українського козацтва.

     На спортивних змаганнях учні продемонстрували вправність, швидкість, силу, а також було проведено  інтелектуальний конкурс «Знавці історії українського козацтва», в якому школярі засвідчували власні знання про доблесні минулі часи. Змагання пройшли весело і завзято, кожен намагався показати  якнайкращий результат, відчувався справжній спортивний азартний дух.

За підсумками виступу команд місця розподілилися таким чином:

четверте місце зайняла команда з м.Обухова;

третє місце вибороли школярі з Броварського району;

друге місце розділили між собою команди з м.Бровари та м.Борисполя;

перемогла команда з Бориспільського району.

Вітаємо переможців та усіх учасників фестивалю, бажаємо подальших успіхів та перемог!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.