21 бездоганний результат! Випускники Броварської громади підкорили НМТ-2026

Результати національного мультипредметного тесту вкотре підтвердили: у Броварській громаді навчаються талановиті, наполегливі та цілеспрямовані учні.

 

У 2026 році найвищий результат – 200 балів – отримав 21 випускник закладів загальної середньої освіти громади. Це результат щоденної праці самих учнів, професійності педагогів та підтримки батьків.

Найбільшу кількість 200-бальників підготували:

Броварський ліцей № 4 ім. С.І.Олійника – 5 випускників;

Броварський ліцей № 5 ім. Василя Стуса – 4;

Броварський ліцей № 7 – 4, при цьому один із випускників здобув максимальні 200 балів одразу з двох предметів;

Броварський ліцей № 10 – 3;

ТОВ «Броварський ліцей «Мономакс» – 2;

Броварський ліцей № 3 – 1;

Броварський ліцей № 8 – 1;

Броварський ліцей № 9 – 1.

 

У розрізі предметів максимальні результати отримано:

англійська мова – 18 результатів по 200 балів;

історія України – 3;

математика – 1.

 

Кожні 200 балів – це не лише високий результат тестування. Це місяці наполегливої підготовки, сотні годин навчання, віра у власні сили та прагнення досягати найкращого.

Щиро вітаємо наших випускників із блискучими досягненнями! Дякуємо педагогам за професіоналізм, натхнення й підтримку, а батькам – за віру та допомогу на цьому шляху.

Пишаємося вами! Ваші досягнення – це гордість усієї освітньої спільноти Броварської громади.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.