Вітаємо Наталію Михайлівну Якушу! Бажаємо творчих злетів та нових перемог!!!

Вітаємо Наталію Михайлівну Якушу, талановитого та творчого педагога ДЕНЦ “Камелія”, керівника Зразкового творчого об’єднання “Флористична майстерня “Адоніс”, яка посіла ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів “Джерело творчості”. Креативне заняття, присвячене створенню напівсферичних композицій, “Мандрівка Країною Флористики” не лише здобуло прихильність журі, а й зацікавило учнів своєю формою та цікавим викладом матеріалу! Завдяки своїй праці та наполегливості, а також, звичайно, підтримці та допомозі колег, Наталія Михайлівна увійшла у трійку найкращих керівників гуртків України, прославивши рідну Київщину.

Вітаємо!

Бажаємо творчих злетів та нових перемог!!!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.