27-28 вересня у житомирському спорткомплексі «ДИНАМО» відбувся II Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «DINAMO CUP» приурочений до 100-річчя від створення ФСТ « Динамо» України, в якому прийняли участь більше 250 гімнасток, 16 команд з 9 областей України.
Броварську громаду представляли вихованки відділення художньої гімнастики ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області (тренери Людмила Матейшина, Юлія Черкасова та Анастасія Лещенко).
За перемоги у своїх вікових групах боролися 10 броварських «художниць». Всі вони повернулися додому із нагородами найвищого гатунку.
Броварські грації показали наступні результати:
1 місце: Бондарева Єлізавета 2018 р.н., Зайдлер Марія 2013 р.н., Посипайко Арина 2012 р.н.
2 місце: Посипайко Варвара 2015 р.н., Коханевич Злата 2015 р.н., Ісаченко Ксенія 2016 р.н., Половко Злата 2016 р.н., Шараєвська Марія 2012 р.н.
3 місце: Пономаренко Адріана 2016 р.н., Клисько Кіра 2015 р.н.
Вітаємо переможець та призерів! Дякуємо тренерам відділення за підготовку спортсменок.
Дякуємо ЗСУ за можливість приймати участь в таких змаганнях.
Перемога буде за нами! Все буде Україна!





