Нагороди броварських гімнасток на Всеукраїнському турнірі в Житомирі

 

27-28 вересня у житомирському спорткомплексі «ДИНАМО» відбувся II Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «DINAMO CUP» приурочений до 100-річчя від створення ФСТ « Динамо» України, в якому прийняли участь більше 250 гімнасток, 16 команд з 9 областей України.

Броварську громаду представляли вихованки відділення художньої гімнастики ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області (тренери Людмила Матейшина, Юлія Черкасова та Анастасія Лещенко).

За перемоги у своїх вікових групах боролися 10 броварських «художниць». Всі вони повернулися додому із нагородами найвищого гатунку.

Броварські грації показали наступні результати:

1 місце: Бондарева Єлізавета 2018 р.н., Зайдлер Марія 2013 р.н.,  Посипайко Арина 2012 р.н.

2 місце: Посипайко Варвара 2015 р.н., Коханевич Злата 2015 р.н., Ісаченко Ксенія 2016 р.н., Половко Злата 2016 р.н., Шараєвська Марія 2012 р.н.

3 місце: Пономаренко Адріана 2016 р.н., Клисько Кіра 2015 р.н.

Вітаємо переможець та призерів! Дякуємо тренерам відділення за підготовку спортсменок.

Дякуємо ЗСУ за можливість приймати участь в таких змаганнях.

Перемога буде за нами! Все буде Україна!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.