16 березня 2017 у загальноосвітніх навчальних закладах пройшов ІІ етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», в якому взяли участь 1330 учнів нашого міста. Мета конкурсу – наукова популяризація та пропедевтика математичних знань серед учнів, аналізу та запровадження сучасних інноваційних освітніх технологій навчання в Україні.
- Головна
- Новини
- Про нас
- Освіта
- Прозорість
- Зв’язки з громадськістю
- Нормативні документи


