14 березня 2017 року у Броварській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 2 відбувся семінар-практикум «Розвиток творчої активності учнів на уроках природничих дисциплін шляхом використання інноваційних технологій». У семінарі взяли участь вчителі географії та хімії навчальних закладів міста. Були представлені учнівські проекти «Дослідження гідросфери», «Що нас чекає в майбутньому?» (шляхи подолання демографічної кризи), «Погода. Цікаві факти». Присутні з захопленням вболівали за учасників пізнавально-розважальної гри «Я люблю Україну».
- Головна
- Новини
- Про нас
- Освіта
- Прозорість
- Зв’язки з громадськістю
- Нормативні документи


