Семінар-практикум «Розвиток творчої активності учнів на уроках природничих дисциплін шляхом використання інноваційних технологій».

14 березня 2017 року у Броварській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 2 відбувся семінар-практикум «Розвиток творчої активності учнів на уроках природничих дисциплін шляхом використання інноваційних технологій». У семінарі взяли участь вчителі географії та хімії навчальних закладів міста. Були представлені учнівські проекти «Дослідження гідросфери», «Що нас чекає в майбутньому?» (шляхи подолання демографічної кризи), «Погода. Цікаві факти». Присутні з захопленням вболівали за учасників пізнавально-розважальної гри «Я люблю Україну».

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.