З 18 по 23 березня 2017 року команда дитячо-юнацької спортивної школи
управління освіти і науки взяла участь у Всеукраїнських змаганнях з лижних
гонок серед ДЮСШ, які проходили у м.Сколе Львівської області. Результат
змагань – третє призове місце (3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі).



