Всеукраїнські змаганнях з лижних гонок

З 18 по 23 березня 2017 року команда дитячо-юнацької спортивної школи

управління освіти і науки взяла участь у Всеукраїнських змаганнях з лижних

гонок серед ДЮСШ, які проходили у м.Сколе Львівської області. Результат

змагань – третє призове місце (3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі).

нлшгн

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.