24.05.2017 року на території ландшафтного парку дитячого естетико-натуралістичного центру “Камелія” відбувся квест для дітей дошкільного віку “Зелена планета”. Для викладачів закладу, маленьких пізнайківта їх батьків цей захід вже став традицією. Ідея еко-квесту в тому, щоб познайомити маленьких жителів планети з її рослинними багатствами. Діти, які спершу розділяються на команди, відправляються по черзі на чотири різні “станції”, де викладачі в доступній ігровій формі розказують про рослини і їх властивості.
Протягом всього квесту жодне дитяче обличчя не було засмученим, а лиш зацікавлення, і радість світилася в очах малюків. Та це зрозуміло, адже робота викладачів ДЕНЦ “Камелія” іде завжди від серця, а діти це відчувають.


