23.05.2017 року на базі ДЕНЦ «Камелія» відбувся семінар-практикум для методистів дошкільних навчальний закладів міста Бровари на тему «Естетико-екологічне виховання дітей дошкільного віку засобами природи у позашкільному закладі». Заклад продемонстрував гостям свої надбання з часу заснування до сьогодення.
В теоретичному блоці семінару розглядались теми: «Методика організації спілкування дітей з природою», «Дослідницька справа, проектна діяльність та екологічні акції в роботі з дошкільниками», «Дитяча планета ЗМІ».
Далі на гостей чекав практичний блок, у якому проводилася екскурсія територією закладу та майстер-клас на тему «Озеленення навчального закладу як засіб формування екологічної та естетичної культури дітей».
На завершення присутні мали змогу висловити свої думки за круглим столом щодо побаченого і почутого.


