Акція «Дихай, плането!»

У наш час все більш актуального значення набувають заходи по покращенню стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення території. Озеленення є складовою частиною загального комплексу заходів щодо планування, забудови і впорядкування території. Воно має величезне значення в житті людини та певним чином впливає на навколишнє природне середовище.

Краса і естетичний вигляд школи несе гармонію у життя. Упорядкована шкільна ділянка сприяє повноцінному відпочинку учнів під час перерв, прищеплює їм любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчає до охайності і порядку.

         Саме тому учнівське самоврядування  Броварської гімназії  ім. С.І. Олійника  Країна «Online» під керівництвом учениці 10 класу – Фесенко Катерини,  запропонувало провести акцію: «Дихай, плането!» та звернулося  за допомогою до  директора  гімназії – Козленко О.М. Тісний контакт ділової співпраці між  учнями та адміністрацією гімназії  виразно простежувався під час всієї акції. Швидко відгукнулися спонсори: Броварське центральне відділення ПАТ «Укрінбанк»  на чолі з директором Косач Людмилою Іванівною та заступником директора з роздрібного бізнесу Даневич Людмилою Анатоліївною, керуючою Броварським відділенням ПАТ «Укрінбанку» № 1 Бабій Вікторією Дмитрівною, які в рамках акції «Посади дерево!»  щедро наділили гімназію саджанцями фруктових дерев.

       З 27 березня по 2 квітня на подвір’ї гімназії стартувала основна частина акції – висадка дерев. До посадки  долучилися директор Броварської гімназії ім. С.І. Олійника – Козленко О.М., та керівники Броварських відділень ПАТ «Укрінбанк», учнівське самоврядування Країна «Online» та учні гімназії. Любо було дивитися за працелюбними діями дітей, які по-господарськи копали лунки для дерев та носили воду.

    Пройде невеличкий проміжок часу і частиночка  гімназійного подвір’я замилує зір молодим і пишним садочком, який плекався працею як старших, так і молодших. Добру згадку про себе залишили всі учасники акції.

   Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку колективу та керівникам Броварського  центрального відділення ПАТ «Укрінбанк» та  Броварському  відділенню ПАТ «Укрінбанку» № 1  за допомогу у проведенні акції «Дихай, плането!».

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.