Атестація педагогів – важливий етап у діяльності закладу освіти

 

21 жовтня 2021 року на базі Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 Управлінням освіти і науки та Центром професійного розвитку педагогічних працівників Броварської міської ради Броварського району Київської області було проведено нараду для заступників директорів закладів освіти Броварської міської територіальної громади з питань проведення атестації освітян.

Світлана Бойко, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників, наголосила, що атестація педагогів закладів освіти, незалежно від підпорядкування, типів і форм власності, є обов’язковою і здійснюється, як правило, один раз на п’ять років. Відбувається вона згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників. Саме в ньому прописаний порядок організації та проведення атестації.

Альона  Турченюк, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи, ліцензування та атестації Управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області, акцентувала увагу на етапах атестації, належному оформленні наказів про проведення атестації у 2021/2022 навчальному році, характеристик педагогічних працівників та їх атестаційних листів.

Любов Ярмоленко, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників, нагадала учасникам наради, що обов’язковою умовою успішного проходження педагогічним працівником атестації, є курси підвищення кваліфікації. Головним документом з цього питання залишається Постанова Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800  «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників». Саме нею Кабінет Міністрів України затвердив Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників. Окремо Любов Миколаївна зупинилася на процедурі визнання сертифіката, як документа про курси підвищення кваліфікації.

Нарада пройшла в конструктивній, діловій атмосфері у форматі «запитання – відповіді».

Любов Ярмоленко, консультант ЦПРПП

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.