Бути грамотним – це важливо!

Щороку 8 вересня увесь світ святкує Міжнародний день грамотності. Мета якого — відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. У Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 теж святкували.  У кожному класі з 5 по 11 були проведені виховні години на тему: «Грамотність – подорож у минуле». А для молодших класів відбулася «Хвилинка повідомлень про День грамотності», яку підготували учениці 9-А класу Тащева Єлизавета й Тарасова Анна. Учителі  та учні старших класів розказували дітям, на скільки важливо бути освіченими, розумними і грамотними. Учителі української мови провели диктант «Грамотність – запорука успіху людини!» Учні третіх класів взяли участь у флешмобі «Я люблю українську мову», довівши, що вони дійсно люблять свою рідну мову. Комітет освіти і науки розробив інформаційні листівки «Граматика повеліває навіть королями», які роздавали учням і вчителям у школі. У цих листівках були представлені найпоширеніші помилки, які допускаються мовцями. Також було проведено радіо-лінійку, на якій у гучномовці донесли інформацію про Міжнародний день грамотності іншим учням школи. Бібліотекарі підготували виставку художньої літератури «Грамотність розширює особисті можливості», на яку були запрошені учні з різних класів. А після уроків для учнів 7 класів було проведено брейн-ринг, який підготували вчитель української мови та літератури Накалюжна А.Д. і педагог-організатор Москаленко І.С. У конкурсі брали участь команди з 7-А, 7-Б, 7-В і 7-Г класів. Перемогу отримала команда 7-А класу. Будьте грамотними!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.