Диктант національної єдності

Радіодиктант національної єдності цьогоріч українці писали двадцять другий раз. Традиційно цей захід проводиться у День української писемності та мови — 9 листопада.
Мета радіодиктанту — об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників всеукраїнського флешмобу.
Авторкою цьогорічного тексту була українська письменниця і режисерка, членкиня Українського ПЕНу Ірина Цілик, а читала його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.
Працівники Управління освіти і науки та Центру професійного розвитку педагогічних працівників Броварської міської ради Броварського району Київської області також долучилися до написання радіодиктанту. І це для них стало традиційним. У цей час в установі було незвично тихо. Лише чути голос дикторки. А співробітники, як старанні учні, уважно її слухали і старанно писали. Кожного переповнювали трепетні почуття. В очах багатьох стояли сльози. До цього спонукав текст диктанту, хвилюючий голос Ади Роговцевої. А ще – міцна віра у нашу ПЕРЕМОГУ!
Сьогодні писати радіодиктант було особливо важливо, адже ворог говорить, що немає такої держави – Україна, немає української мови. А ми, українці, озиваємося із шести континентів, з будинків, сховищ і навіть з одеських катакомб! Ми – є! Ми – згуртовані! Ми – єдині, сильні і непереможні!

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.