Екологічне, економічне та соціальне виховання дітей дошкільного віку в умовах освіти для сталого розвитку

23 квітня 2018 року у ДНЗ «Барвінок» відбувся науково-практичний семінар для вихователів-методистів міста на тему: «Екологічне, економічне та соціальне виховання дітей дошкільного віку в умовах освіти для сталого розвитку».

В семінарі взяли участь науковці: Гавриш Наталія Василівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної педагогіки і психології Переяслав Хмельницького державного університету ім.. Сковороди, провідний науковий співробітник лабораторії дошкільного виховання  Інституту проблем виховання НАПН України; Бєлєнька Анна Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, заступник директора педагогічного інституту Київського університету імені Б. Грінченка з наукової роботи; Гаращенко Лариса Василівна, старший викладач кафедри дошкільної освіти педагогічного інституту Київського університету імені Б.Грінченка, кандидат педагогічних наук.

На початку семінару Гавриш Н.В. представила програму «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку».Роботу педагогів з упровадження ідей сталого розвитку показали вихователі ІІ молодшої групи Познанська Ірина Миколаївна та середньої групи  Рольська Надія Сергіївна.

Вихователь-методист Хміль Ірина Василівна представила проекти проведених занять в середній та старшій групі з даної теми.

Учасники семінару мали можливість познайомитися з проектами для батьків з питань освіти для сталого розвитку «За життя без сміття», «Що про воду треба знати, щоб її не розтрачати»

Завідувач ДНЗ Шашенок Надія Іванівна  представила панораму творчих знахідок педагогів закладу.

На завершення науково-практичного семінару відбувся круглий стіл, де учасники семінару мали можливість поділитися думками щодо роботи з питань освіти для сталого розвитку та обмінялися досвідом.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *