Фінал Всеукраїнського фестивалю «Pleyfest»

2 червня 2019 року у Міжнародному виставковому центрі м. Києва пройшов фінал Всеукраїнського дитячого архітектурного фестивалю гри, навчання і натхнення «Pleyfest» для учасників міжнародного проекту «Сприяння освіті» під егідою The LEGO Foundation (королівство Данія).

Заклади дошкільної освіти м. Бровари  «Золотий ключик», «Зірочка» і «Малятко» прийняли участь у дитячій архітектурній виставці-конкурсі проектів з LEGO на тему: «Професії майбутнього» та пройшли у фінал Всеукраїнського фестивалю «Pleyfest», де достойно представили рідне місто і були нагороджені дипломами переможців в своїх номінаціях. На фестивалі були присутні педагоги закладів , батьки і діти.

ЗДО «Золотий ключик» презентував проект «Бровари в майбутньому – місто щасливих людей» і отримав диплом за перемогу в номінації «Smart-енергетичні рішення». Учасники впевнені, що  майбутнє – в їхніх руках, і починати треба з міста, в якому  народився.

ЗДО «Малятко» отримав ДИПЛОМ за перемогу в номінації “Підкорювачі Всесвіту”, а ЗДО «Зірочка» отримав перемогу  в номінації «Неможливе можливо».

Представлені на виставці проекти дали можливість по-іншому подивитися на світ дитячої гри.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *