Французька весна в Броварах

 

25 квітня 2017 р. в загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №6 відбувся святковий концерт, присвячений дням французької культури, які щорічно проходять у Києві та містах України в квітні місяці в рамках ФРАНЦУЗЬКОЇ ВЕСНИ В УКРАЇНІ.

Учні 5-В та 6-Б класів взяли активну участь у цьому заході. Вони продемонстрували свої знання та вміння щодо вивчення французької мови як другої іноземної мови.

Зі сцени мовою оригіналу та в українському перекладі у виконанні юних акторів звучали класична французька поезія, сучасні французькі вірші, дитячі веселі віршики, та лунали пісні.

Вірші видатного французького письменника і поета В. Гюго продемонстрував Довгопол Данило з 5-В кл., вірші Роберта Десно виконав Горда Іван з 6-Б кл., поезія Шарля Кро звучала у виконанні Альошкіної Поліни та Шаповалової Марини з 6-Б кл., пісенні вірші Джо Дассена виконали Батечко Софія, Бишовець Валерія та Мороз Богдана з 6-Б кл., захоплююче пролунала французька народна пісня у виконанні Гордійчук Дарини з 6-Б кл. Також учні 6-Б кл. Гараєва Ангеліна, Бойко Дмитро та учні 5-В кл. Лемко Олександр, Коршок Давид, Мальцева Анастасія, Олійник Софія, Кравченко Валентина, Кулакова Марія, Берленко Ангеліна, Горбач Катерина у віршованій формі розповіли смішні та забавні ситуації, які можуть траплятися з дітьми та їхніми улюбленими тваринами у повсякденному житті. Не можна обійти увагою дружбу, яка об’єднує два великих народи французький та український. Учениця 8-А кл. Кукса Світлана виконала французькою мовою вірші видатного українського поета Т.Г. Шевченка.

Учасники шкільного святкового концерту від щирого серця намагалися передати і донести гостям та глядачам справжній настрій й аромат французької весни.

Ми завжди з великою повагою ставимось до дружніх стосунків, які тривають багато років між містом Бровари та французьким містом-побратимом Фантоне-су-буа. Клуб  “АННА ЯРОСЛАВНА”, що існує і працює на базі нашої школи 27 років поспіль, спрямовує всю свою роботу на розвиток соціокультурних взаємин, співпрацю та культурний обмін.

 

Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Людмила ТЕПЛЮК

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.