Інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував другу річницю діяльності

День народження – це свято, яке чекають всі, а діти особливо.

Саме тому на святкування другої  річниці створення  Інклюзивно-ресурсного центру завітало багато гостей це: головний консультант комітету свободи слова Верховної ради України – Гриценко Ірина Борисівна, представники управління освіти і науки – Музика Аліна Євгенівна та Нечай Олена Владиславівна, представник служби у справах дітей – Гайдаєнко Світлана Петрівна, керівники закладів освіти міста, громадські організації, батьки та діти  міста Бровари.  

З вітальним словом до присутніх звернулась директорка  ІРЦ Олена Кізюн, яка проаналізувала досягнення Центру: «Наша діяльність пов’язана з дітьми з особливими освітніми потребами, то варто і рівнятись на дитячий вік. Так, наш розвиток відбувся дуже активно. Ми швидко вчилися ходити та розмовляти. Як і малюки, з радістю беремо участь у всьому, заявляємо про себе і хочемо бути корисними. Дворічний вік – це час активного психологічного розвитку і всезростаючого прагнення до пізнання і дослідження, а також час перших психологічних криз. Всі ці моменти пройшли і тепер з впевненістю можемо сказати, що це був впевнений старт».

Для дітей були організовані майстер-класи, на яких вони з великою радістю виготовляли новорічні іграшки, прикрашали ялинку і склали казку про новорічні дива. На цьому святкування не закінчилось Діти та батьки долучилися до виготовлення вітальної листівки. Долонька кожного учасника заходу знайшла своє місце у святковому букеті вітань. І як кожне день народження всі гості задули свічки на святковому торті і побажали нових звершень в благородній справі.

Кожна дитина, яка завітала на свято отримала в подарунок хороший настрій і теплоту сердець.

Хочеться зауважити, що м.Бровари було одним із перших в Україні, хто впровадив інклюзивне навчання. Перші такі класи були відкриті ще у 2013 році. У 2016 році було створено ресурсний центр корекційно-розвиткової роботи та інклюзивного навчання, який  почав активно працювати з дітьми з особливими освітніми потребами (саме на базі цього центру у 2017 році і було створено ІРЦ).

 

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.