«Історія героїв АТО : ми боремося за українську землю » урок-реквієм.

 • 12 жовтня 2018 року Центр національно – патріотичного виховання Броварської міської ради спільно з  Броварською міською бібліотекою для дітей з метою національно – патріотичного виховання провели    урок-реквієм    з нагоди Дня  Українського козацтва та Дня захисника України.

  На захід були запрошені вихованці Центру, керівник гуртка Круш Л.М. та мужні воїни, учасники АТО – Фатєєв Анатолій Вікторович, командир саперного взводу 20 мотопіхотного батальйону  93 бригади, нагороджений орденом «За мужність» III ступеню та Птиця Анжей Анатолійович, воїн 11 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь».

  З вітальним словом до присутніх звернулись гості Фатєєв А.В. і Птиця А.А., привітали з прийдешніми святами і наголосили, що захист нашої держави  то є святий обов’язок кожного свідомого громадянина нашої держави. Дякуючи нашим захисникам  всі ми живемо зараз під мирним небом.  Розповіли про свій фронтовий шлях і про своїх товаришів мужніх захисників України.

  В рамках заходу бібліотекарями було презентовано тематичну  книжкову виставку «Шляхи і долі». Представлена література з фонду бібліотеки  зацікавила  вихованців Центру.

  Бібліограф Дем’янчук Л.М. підготувала коротку бібліографічну довідку з історії свят , ексклюзивні світлини з домашнього архіву бійців АТО 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Дем’янчук Вадима та Басенка Олександра.

  Розповідь героїв, демонстрація кліпу гурту «ТамДеМи» на пісню «Герой» справила на присутніх неабияке враження.

  Світлана Степанова, заступник директора з навчально-виховної роботи Центру національно-патріотичного виховання.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.