Канікули з «Камелією»

Канікули у ДЕНЦ “Камелія” минули дуже весело! Це був справжній час відпочинку та розваг! 30 жовтня педагоги та вихованці Флористичної майстерні “Адоніс” та гуртка журналістики влаштували екопікнік у нашому ландшафтному саду. Діти прогулялися теплицею та садом, побігали доріжкою здоров’я, а також смакували фіточай та запашну туристичну кашу – гартаначку – за секретним рецептом. Усі чудово провели час на свіжому повітрі та отримали безліч позитиву!

31 жовтня у ДЕНЦ “Камелія” відбулися тематичні розважальні заходи з нагоди Геловіну. Веселий квест влаштували у флористичній майстерні “Адоніс” (керівник Н. Якуша). Діти виконували цікаві завдання, розважалися та ласували пряничками. А вихованці гуртка “Вивчаємо англійську разом” (керівник О.Артеменко) вигадали багато креативних костюмів, декору, розваг, ще й посмакували власноруч приготованою піцою!

Веселий та насичений розвагами Геловін був у вихованців гуртка журналістики (керівник В.Романченко): змайстрували солодких “привидів”, побували “муміями”, писали страшно-смішні історії у світлі свічки, смакували запашною піцою та насміялися від душі.

Після таких яскравих та позитивних канікул можна сміливо братися до навчання та досягати найкращих результатів!

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.