Конкурсно-розважальна програма «Стріли Амура» для лідерів учнівського самоврядування м. Бровари

 

21 лютого 2018 року  відбулася міська конкурсно-розважальна програма «Стріли Амура». Захід проведено за ініціативи Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари, діяльність якої координує Центр позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання.

Головна мета даної програми: організація змістовного дозвілля старшокласників; формування культури поведінки, культури почуттів; виховання толерантного ставлення до осіб протилежної статі.

Участь у програмі приймали найвродливіші, найпривабливіші, найсміливіші дівчата та хлопці! А оцінювало даний конкурс незалежне та справедливе журі з числа лідерів учнівського самоврядування  закладів загальної середньої освіти міста.

Конкурсно-розважальна програма включала в себе «Візитку», конкурс «Етикет», «Все для тебе», «Ерудит», «Валентинка», а також «Акторський» та «Танцювальний» тури. Кожна створена пара проявила артистизм, креативність й почуття гумору.

Доки лічильна комісія у складі координаторів учнівського самоврядування   підраховувала голоси, глядачі та гості заходу мали можливість насолодитись хореографічною композицією «Побачення» у виконанні вихованців Театру хореографічного мистецтва «My dance» Антона та Жанни Шихатбудінових.

«Ідеальною парою» вечора стали Лобова Дар’я (БЗОШ І-ІІІ ступенів № 10) та Левченко Максим (БСШ І-ІІІ ступенів № 7).

Конкурсно-розважальна програма «Стріли Амура» минула на мажорній ноті отримали позитивні відгуки від учасників програми та глядачів!

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *