Круглий стіл учителів закладів загальної середньої освіти з предметів художньо-естетичного циклу

27 вересня 2019 року на базі Броварської СШ І-ІІІ ступенів №5 імені Василя Стуса відбувся круглий стіл учителів закладів загальної середньої освіти з предметів художньо-естетичного циклу на тему «Формування мистецьких компетентностей учнів на уроках мистецьких дисциплін» (з досвіду роботи педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти).

Досвідом з теми «Формування мистецьких компетентностей учнів на уроках музичного мистецтва» поділилась Каленченко Л., керівник міського методичного об’єднання вчителів освітньої галузі «Мистецтво», вчитель музичного мистецтва Броварської СШ І-ІІІ ступенів №5 імені Василя Стуса. Досвід з питань формування мистецьких компетентностей школярів на уроках образотворчого мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво» у своєму виступі висвітлила Мельничук С., учитель образотворчого мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво» Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10. (представлено фотоматеріал робіт учнів). Цікаві творчі здобутки озвучили присутні вчителі дисциплін художньо-естетичного циклу. У процесі обговорення було зазначено, що однією з базових компетентностей на уроках є мистецька компетентність. Вона розглядається вчителями як здатність до розуміння і творчого самовираження у сфері музичного, образотворчого та інших видів мистецтва, що формується під час сприймання творів музичного мистецтва і їх практичного опанування.

На заході була присутня співавторка навчально-методичного посібника «Моя пісня – моя Україна» Романенко О. По завершенні зустрічі Ольга Анатоліївна передала у подарунок Броварській СШ І-ІІІ ступенів №5 імені Василя Стуса та Броварському НВО кілька примірників зазначеного видання.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.