Квест-гра «За здорове життя»

У рамках проведення загальноміської акції «За здорове життя» управління освіти і науки Броварської міської ради та Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія»  25.10.2018 р. у БЗОШ № 9 провели гру – квест для команд, які були сформовані із учнів 7-х класів загальноосвітніх та спеціалізованих  шкіл міста. Актуальні запитання, завдання, вікторини, ребуси, оригінальний підхід до проведення – все це , та багато іншого робить щорічний  квест «Заздорове життя» по-своєму цікавим. Активність школярів під час проходження квесту говорить, що педагоги ДЕНЦ «Камелія» зі своєю роботою справляються на «Ура!»

10 команд з 10 шкіл, 10 станцій, 10 пазлів, з яких складається екологічне гасло. Зачароване число, напевно, спонукало тому, що перемогла команда з БЗОШ №10 «Дивосвіт».

Друге місце завоювали  учні БСШ № 7 «Нестримні».

А третє розділили БЗОШ №6 «Вітамінки» та БЗОШ №9 «Вітамінки-мандаринки».

Звісно, кожна  команда отримала  подарунок – чудову кімнатну рослину з оранжереї ДЕНЦ «Камелія».

Нагородження проводила голова журі Туник Ірина Андріївна – завідувач відділу дошкільних, позашкільних закладів та виховної роботи управління освіти і науки Броварської міської ради.

По поверненню з гри учасники були справді стомлені, але щасливі. Тому для них міні-концерт дарували вихованці вокальних і танцювального колективів ДЕНЦ «Камелія».

Головне – було весело і пізнавально. Діти сміялися, фотографувалися, проявляли свої знання щодо здорового способу життя та стану екології взагалі. Такі заходи важливі для розвитку молоді м.Бровари, а також і України загалом.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.