Ландшафтний сад – від ідеї до втілення!

Завершено реалізацію обласного проекту «Ландшафтний сад – від ідеї до втілення», який впроваджувався на Київщині з 2012 до 2015 року з метою оновлення внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів з використанням сучасних технологій ландшафтного дизайну. Переможцем  у номінації «Кращий проект з ландшафтного дизайну території позашкільного навчального закладу» визнано дитячий – естетико-натуралістичний центр «Камелія» м. Бровари  – І місце.

ДЕНЦ «Камелія» є сучасним прогресивним закладом нового типу з унікальним ландшафтним садом, в якому закладені міні-сади: ірисовий, ялівцевий, декоративних дерев та кущів, сад безперервного цвітіння, сад дитячих фантазій, сад запахів, український квітник, квітковий килим, аптекарський город, декоративний город, дидактична грядка та стежина відчуттів. На базі саду проводяться дні здоров`я, екскурсії, науково-дослідницькі роботи, майстер-класи, квести, ігрові програми.

 ВІТАЄМО педагогічний колектив ДЕНЦ «Камелія» та бажаємо нових перемог!!!

Наказ ДОН КОДА №21 від 03.02.2016 “Про підсумки обласного проекту на краще озеленення навчальних закладів “Ландафтний сад – від ідеї до втілення”

Додаток до наказу ДОН КОДА №21 від 03.02.2016

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.