Майстер-клас «Володарі металу та вогню» в рамках реалізації проєкту DECIDE

 

31 жовтня 2024 року учні Броварського ліцею № 2 стали учасниками профорієнтаційного заходу «Володарі металу та вогню», який був проведений у ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей».

Під час майстер-класу дев’ятикласники познайомилися з переліком напрямів та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у цьому закладі освіти, відвідали виробничі майстерні, де дізналися багато нового про професію «Електозварник ручного зварювання», про особливості та відмінності ручного й автоматизованого зварювання. Охочі мали змогу попрактикуватися у ручному зварюванні.

Цей захід відбувся в рамках реалізації напряму «Підтримка реформи професійної освіти в Україні» Швейцарсько-українського проєкту DECIDE.

Кожен із присутніх отримав цікаву та корисну інформацію, неймовірний заряд позитивних емоцій та ще й набув практичних умінь та навичок.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.