Методичне об’єднання для вихователів «Навчаємось через гру з LEGO»

11 грудня 2019 року в закладі дошкільної освіти «Малятко» управління освіти і науки Броварської міської ради Київської області відбулося методичне об’єднання з теми: «Навчаємося через гру з LEGO».

Кириленко М.В., вихователь-методист, презентувала досвід роботи закладу з використання LEGO-конструктора в різних видах освітньої діяльності.

Вихователь різновікової групи Гриневич В.В. разом зі своїми вихованцями виконали музично-ритмічну вправу «Цеглиночки». Використання таких вправ сприяє кращій адаптації новоприбулих дітей.

Цікавою була «Казкотерапія: створення нової фантастичної історії за допомогою прийому «Салат з казок», яку провела вихователь старшої групи Найман Т.П. зі своїми вихованцями. Діти подорожували на казковому транспорті, згадували зміст відомих їм казок, фантазували під час створення нової фантастичної історії за допомогою прийому «Салат з казок».

Своїми здобутками щодо використання LEGO-конструктора поділилася педагоги ЗДО «Зірочка». Вчитель-логопед Полятикіна І.В. презентувала досвід роботи з використання LEGO під час роботи з дітьми-логопатами, познайомила присутніх з авторською казкою-шумівкою. Вихователь-методист Шаповал Тетяна Петрівна провела для присутніх майстер-клас: «Використання LEGO-конструктора на основі ігор від Миколи Шутя».

Всі учасники отримали задоволення і поділися своїми враженнями та думками з практичного використання конструктора.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.