Методичне об’єднання для вихователів в ЗДО «Ромашка»

В  закладі дошкільної освіти «Ромашка» 30 січня 2020 року відбулося методичне об’єднання для вихователів старших груп м. Бровари на тему: «Формування екологічної свідомості дошкільників через емоційну сферу».

Вихователь-методист Гречок Валентина Андріївна розповіла  присутнім про актуальність  екологічного виховання дошкільників та завдання освіти щодо забезпечення зміни у поведінці людей по відношенню до природи.

Учасники переглянули заняття на тему:  «Пожалій ялинки вроду, збережи живу природу», яке провела вихователь старшої групи № 6 «Зайченята» Гречок Валентина Андріївна. Цікавий, веселий  фізкультурно-інтелектуальний квест на тему: «В гості до ялинки» з дітьми старшої групи № 7 «Калинка» підготувала інструктор з фізкультури Ліскович Олена Марківна. Також присутні мали змогу оглянули виставку методичних посібників та дидактичних ігор на екологічну тематику.

В ході обговорення всі учасники високо оцінили роботу закладу  щодо виховання екологічної культури дошкільників та поділилися своїм досвідом.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.