Міське методичне об’єднання для музичних керівників закладів дошкільної освіти

1 листопада 2019 року в закладі дошкільної освіти «Теремки» відбулось методичне об’єднання  для музичних керівників та вихователів ЗДО міста на тему: «Сучасні підходи до організації театралізованої діяльності  як засобу формування креативної творчої особистості».

Учасникам засідання було запропоновано переглянути театр тантамарески, інсценівку за ідеями верлібру М. Вінграновського «Осінній сад» та фрагмент фізкультурно-оздоровчого дозвілля «Свято печеної картоплі»  за участю вихованців середніх, старших груп, батьків та педагогів. Діти показали високий рівень театральних, музично-творчих здібностей,  проявили свої фізичні якості: спритність,  кмітливість, витривалість та отримали позитивні радісні емоції від свята.

Галина Темносагата, керівник методоб’єднання, музичний керівник ЗДО «Ромашка», розповіла про  цікаву зустріч музичних керівників закладів освіти України з хормейстером Національного народного хору імені Григорія Верьовки, керівником дитячого фольклорного ансамблю «Цвітень» Марією Пилипчак, організовану командою ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» в м. Києві на базі ЗДО №100 «Казка» та підвела підсумки засідання.

Присутні педагоги закладів дошкільної освіти міста під час круглого столу обмінялися думками, враженнями та досвідом з питань організації театралізованої діяльності  і розвитку у дітей креативних творчих здібностей.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.