Місто готується до відкриття садочків

20 травня 2020 року Кабінет Міністрів України анонсував перехід до другого етапу послаблення карантину з 22 травня цього року, в якому йдеться про відновлення роботи дитячих садків з 25 травня.

Тому в нашому місті вже почалась підготовка закладів дошкільної освіти до відкриття. Перед закладами стоїть ряд нових вимог, пов’язаних з пандемією. Відповідно до Проєкту тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширеннямкоронавірусної хвороби (СОVID-19), затвердженого
постановою Головного державногосанітарного лікаря Українивід 18.05.2020 № 32 створюються умови для зустрічі своїх вихованців.

Управлінням освіти і науки Броварської міської ради Київської області розроблена Дорожня карта відкриття ЗДО в умовах послаблення карантину, яка окреслює ряд завдань поетапного відновлення роботи – це забезпечення дезифікуючими засобами, засобами індивідуального захисту та необхідним інвентарем. Наступним етапом є генеральне прибирання, дезинфекція та підготовка приміщень відповідно до рекомендацій МОЗ (переформатування розміщення в кімнатах для занять таким чином, щоб забезпечити максимальне фізичне дистанціювання), розмітка території для одностороннього руху. Також включені методичні рекомендації щодо організації освітньо-виховного процесу з дітьми, починачи із зустрічі дітей і закінчуючи тим, як віддавати дітей батькам. Буде створена комісії, яка обстежить заклади перед прийомом дітей, тому садочки будуть відкриватись по мірі готовності.

21 травня 2020 року начальник Управління освіти і науки Оксана Мельник провела онлайн нараду з директорами закладів дошкільної освіти, на якій було обговорено всі етапи відновлення роботи закладів. У нараді взяла участь Ніна Хорошаєва, начальник відділу охорони здоров’я.

Всі працівники садочків з нетерпінням чекають зустрічі із своїми вихованцями.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.