Нагородження талановитої учнівської молоді та педагогічних працівників закладів освіти Броварської міської територіальної громади за підсумками 2021/2022 навчального року

Наприкінці кожного навчального року за традицією освітянська родина підводить підсумки – підсумки наполегливої роботи, працелюбства та творчості! 16 червня 2022 року у приміщенні комунального закладу клубного типу «Культурно-інноваційна платформа «ТепЛиця» відбулося нагородження талановитої учнівської молоді та педагогічних працівників закладів освіти Броварської міської територіальної громади за підсумками 2021/2022 навчального року. Нагородження відбулося за участі міського голови Ігоря Сапожка та начальника Управління освіти і науки Оксани Мельник. За підсумками 2021/2022 навчального року Почесною грамотою виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області було нагороджено 133 учнів та вихованців, 68 педагогів закладів освіти. Це переможці обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, переможці інтелектуальних і творчих конкурсів Міжнародного та Всеукраїнського рівнів, а також педагоги, які стали переможцями у конкурсах професійної майстерності у Другому турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» та  у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». Грамотою Управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області відзначено 113 переможців різних рівнів.

Не змінюючи традицій, цього дня було відзначено всіх, хто попри складні випробування зміг довести, що українці – нація розумних, талановитих та відданих своїй справі людей.

Все буде Україна!!!

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.