Нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста

12 серпня 2020 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста.

У нараді взяли участь міський голова Ігор Сапожко, заступник міського голови Лариса Виноградова, начальник управління освіти і науки Оксана Мельник.  На порядок  денний були винесені  питання   підготовки  закладів освіти до нового навчального року в умовах адаптивного карантину,  забезпечення дотримання санітарно-гігієнічних умов та проведення профілактичних заходів для попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої вірусом COVID -19.

У ході наради було обговорено правила  роботи закладів в умовах пандемії: правила дезінфекції, підготовки приміщень, перебування учнів у школі тощо.   Також було окреслено головні завдання, що стоять перед закладами освіти щодо організації нового навчального року.

Актуальними для обговорення стали питання щодо  використання дистанційних технологій навчання. Акцентувалася увага на необхідності координації освітнього процесу директорами та заступниками директорів шкіл щодо форм і способів викладання навчального матеріалу, обсягу завдань для учнів.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.