Науково-практичний семінар для молодих вчителів Кіровоградщини, учасників 47 обласного зльоту, на відзначення 100-річного ювілею всесвітньо відомого педагога, вченого, письменника, академіка Василя Олександровича Сухомлинського з теми: «Використання спадщини В. О. Сухомлинського в освітній діяльності  закладів освіти»

 

30 березня 2018 року до Броварів завітала численна делегація педагогів із Кіровоградщини – батьківщини всесвітньовідомого педагога, вченого, письменника, академіка Василя Олександровича Сухомлинського. Нині виповнюється 100 років з дня його народження. Відповідно до плану проведення науково-практичного семінару для молодих вчителів Кіровоградщини, учасників 47 обласного зльоту на відзначення 100-річного ювілею Василя Сухомлинського, до нашого міста приїхали понад 100 учителів із цієї області.

Кіровоградські педагоги відвідали ДНЗ «Ялинка» імені В.О.Сухомлинського, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та Палац творчості дітей та юнацтва.

В ДНЗ «Ялинка»  імені В.О.Сухомлинського гості стали учасниками  науково-практичного семінару на тему: «Філософські ідеї оповідань В.О. Сухомлинського в роботі з дітьми дошкільного віку».  Молоді педагоги переглянули літературно-музичну композицію «Пробудження природи» на основі оповідань В.О. Сухомлинського «Торішній листок», «Кульбабка», «Бджілка на розвідці» та  прослухали доповідь з досвіду роботи закладу освіти «Філософія для дітей і дорослих за оповіданнями В.О. Сухомлинського: «Старий пеньок», «Байдужий пень», «Ой, як я берегтиму тебе».

В ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 до уваги кіровоградських педагогів було представлено  літературно-музичну композицію «Ми – майбутнє твоє, Україно!» за ідеями В.О.Сухомлинського та доповідь з теми: «Можна, не можна, треба…» за літературною спадщиною відомого педагога.

Завершився візит  переглядом концерту за участю творчих колективів  Палацу творчості дітей та юнацтва, який склали концертні номери, створені на основі постулатів вчення видатного педагога.  Яскравим втіленням вчення В.О. Сухомлинського про педагогіку співпраці у концерті стала участь ансамблю педагогів Палацу «Любисток», який подарував гостям вокально-хореографічну композицію за мотивами української народної пісні  «Ой, як орали хлопці на льон».

Колись Василь Олександрович на запитання, що було найголовнішим у його житті, не роздумуючи, відповів: «Діти!». Тому хочемо побажати і нашим друзям із Кіровоградщини, і собі – талановитих дітей, успіхів на освітянській ниві і весняного тепла!

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *