02 грудня 2016 року в ДНЗ «Барвінок» відбувся науково-практичний семінар з теми: «Театр фізичних ідей» для вихователів-методистів міста. На семінар були запрошені: Бєлєнька Г.В., доктор педагогічних наук, професор; Геращенко Л.В., кандидат педагогічних наук; Пріщенко Я.С., заступник директора інституту екології; Кучарська Л.М., методист обласного методичного кабінету ЦЗ та безпеки життєдіяльності; Бойко С.В, методист науково-методичного центру управління освіти і науки, керівники дошкільних навчальних закладів та батьки.
Під час семінару продемонстровано новітні оздоровчі технології: пальчикові ігри, ігровий самомасаж, ігроритміка, логоритмічні ігри, ритмогімнастика з використанням степів, ігротанець та практичне заняття з учасниками семінару «Дротикова розминка». Педагоги ДНЗ показали, як за допомогою цих технологій можна активізувати захисні сили дитячого організму, підвищити стійкість до захворювань.
Науковий керівник Бєлєнька Г.В. порушила питання про роль психоемоційного розвитку у становленні особистості.
Пріщенко Я.С. прокоментував моніторинг стану здоров’я дітей та ознайомив всіх присутніх з електромагнітною безпекою.
Шашенок Н.І., завідувач ДНЗ «Барвінок», зазначила про те, що колектив закладу долучився до всеукраїнського проекту: «Дошкільнятам освіта для сталого розвитку».
Підготувала вихователь-методист ДНЗ «Барвінок» Хміль І.А.


