Нова українська школа – школа успіху

29 серпня 2018 року у ТРЦ «Термінал» міста Бровари відбувся серпневий форум педагогічних працівників закладів освіти м. Бровари «Нова українська школа – школа успіху».

Учасниками заходу були: працівники управління освіти і науки Броварської міської ради на чолі з начальником Оксаною Мельник, науково-методичного центру,  педагогічні працівники, представники учнівського самоврядування, майбутні першокласники, випускники минулих років, учні, що стали переможцями міжнародних та всеукраїнських інтелектуальних і творчих конкурсів закладів освіти міста та  проектанти майбутніх закладів освіти м. Бровари (загалом близько 1000 чоловік).

Гостями форуму були: Іванна Коберник, радник міністра освіти і науки України, Віра Рогова, директор департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації та Ігор Сапожко, Броварський міський голова.

У своєму виступі Іванна Коберник звернула увагу освітян на зміни у філософії навчання сучасних дітей, на навчання за запитом учнів. Акцентувала увагу педагогів на високій свідомості вчителів і батьків у навчанні і вихованні дітей, щоб підготувати їх до життя у сучасному світі.

Віра Рогова відзначила успішну роботу педагогів закладів освіти міста Бровари з підготовки учнів до ЗНО, олімпіад, інших творчих та інтелектуальних конкурсів.

Оксана Мельник ознайомила присутніх із досягненнями освітян за минулий навчальний рік, із об’ємом виконаних робіт з підготовки закладів освіти до нового навчального року, подякувала присутнім за плідну роботу.

Приємні хвилини пережили вчителі – сьогоднішні іменинники. З рук міського голови вони отримали квіти та почули щирі слова привітань.

Форум проходив у формі дискусії, живого спілкування з присутніми у залі. Модератор заходу Лейла Мамедова заохочувала до діалогу вчителів початкових класів, що вперше набрали першачків, і досвідчених, за плечима яких не один випуск. Цікавою була думка про школу у майбутніх першокласників.

Надзвичайно актуальними були виступи проектантів, що  презентували майбутні новобудови закладів освіти міста.

В роботі форуму взяли участь виробники продукції для Нової української школи: DIXI EDUCATION, Меблі-техностиль, STEM-освіта  та представники видавництв зі своєю продукцією: «Ранок» та «Мандрівець».

Захід супроводжувався показом фільмів про Нову українську школу та освіту міста Бровари.

У фойє працювала фотозона з інтер’єром класу НУШ, де всі бажаючі могли сфотографуватись.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *