Об’єднання для вчителів-логопедів міста з теми «Використання методів мнемотехніки в роботі вчителя-логопеда»

23.01.2019 в ДНЗ «Барвінок» відбулося засідання методичного

.

Вчитель-логопед Лисак Ольга Василівна показала заняття з дітьми-логопатами з формування фонетико-фонематичних та лексико-граматичних категорій засобами мнемотехніки на тему: «Звуковички». Діти з легкістю продемонстрували вміння працювати з мнемокартками, мнемодоріжками, мнемотаблицями, вміння запам’ятовувти більше 10 слів та переказувати складний для їхнього віку текст. Після заняття Ольга Василівна виступила з презентацією «Мнемотехніка в роботі вчителя-логопеда», де було продемонстровано форми, методи та прийоми з даної теми.

Під час майстер-класу «Використання прийомів мнемотехніки в роботі з дітьми-логопатами» була надана можливість педагогам практично апробувати різноманітні прийоми мнемотехніки.

Після практичної частини слово взяла методист інклюзивно-ресурсного центру Курченко Катерина Миколаївна, яка познайомила з перспективами взаємодії  спеціалістів логопедичних груп ДНЗ та ІРЦ, надала рекомендації щодо оформлення документації на дітей-логопатів  всіх закладів міста.

В ДНЗ було представлено виставку дидактичних посібників з мнемотехніки.

Під час круглого столу педагоги міста активно прийняли участь в обговоренні вище згаданих питань, а також поділились досвідом своєї роботи про використання методів мнемотехніки.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.