Обласна педагогічна студія «Школа зростання успішної особистості»

 

 24 березня 2021 року на базі Броварського навчально-виховного об’єднання в онлайн-режимі відбулося третє (останнє) заняття обласної педагогічної студії «Школа зростання успішної особистості» директора Броварського навчально-виховного об’єднання, кандидата філософських наук, Відмінника освіти України Ірини Ткачук.

Слухачам педстудії, з числа керівників та педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Київщини було презентовано досвід БНВО зі створення освітнього середовища на засадах партнерства.

Учасників засідання зацікавив досвід впровадження та реалізації проєкту «Партнери в освіті – педагоги, батьки та громада» (Світлана Сліпкань, заступник директора з навчально-виховної роботи), змістом якого є розроблення та практичне відпрацювання ефективних технологій партнерства, застосування різноманітних методів взаємодії.

Особливої уваги заслуговує досвід організації психологічного супроводу становлення й розвитку дитини в авторській Школі зростання успішної особистості (Ганна Андрющенко, практичний психолог). Система психологічного супроводу освітнього процесу в Броварському навчально-виховному об’єднанні якісно, ефективно побудована та є важливою умовою для гармонійного, цілісного розвитку особистості дитини.

Завершилося заняття презентацією практико-орієнтованих проектів, об’єднаних ідеєю «Шлях до успіху» (моделювання з теми педстудії) та обміном враженнями. Слухачі педагогічної студії висловили подяку організаторам за цікаву співпрацю та надану можливість відвертого спілкування у колі  компетентних освітян.

Зичимо педагогам Київщини успіхів і професійних здобутків!

7 26 1

 

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.