Онлайн-зустріч з вихователями-методистами закладів дошкільної освіти

 

Відповідно до плану Центру професійної розвитку педагогічних працівників Броварської міської ради Київської області  23 квітня 2021 року на платформі ZOOM відбулась  онлайн-зустріч з вихователями-методистами закладів дошкільної освіти.

Захід був організований з метою підтримки професійного розвитку педагогічних працівників та координації роботи в закладах дошкільної освіти. Учасниками зустрічі були: директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Броварської міської ради Київської області Бойко С.В., консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Броварської міської ради Київської області Шерембей Н.В. та вихователі-методисти ЗДО.

Першим питанням було ознайомлення з результатами проведення міського конкурсу професійної майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Апґрейд майстерності педагога – 2021» та привітання переможців і лауреатів.

Також на зустрічі розглядалася процедура формування професійних спільнот педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.

Велика увага була  приділена якості інформаційного наповнення та функціонування офіційних веб-сайтів закладів дошкільної освіти.

Спільним для всіх було питання оформлення і подання замовлень на курси підвищення фахової кваліфікації педагогічними працівниками закладів освіти.

Завершилася онлай-зустріч у форматі запитань-відповідей між учасниками процесу.

зображення_viber_2021-04-23_14-45-47 зображення_viber_2021-04-23_14-53-41

Наталія Шерембей, консультант

Центру професійного розвитку педагогічних працівників

Броварської міської ради Київської області

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.