Освіта – доля моя

Осінньої пори, коли землю вкриває опале жовте листя, відзначають своє свято ті, хто сіє «розумне, добре, вічне» – освітяни.

В Україні офіційно День працівників освіти відзначається в першу неділю жовтня. Святкова дата завжди випадає на вихідний день і тому привітання освітяни, зазвичай, приймають напередодні.

30 вересня 2021 року в концерт-холі торгово-розважального центру «Термінал» зібралась уся освітянська родина Броварської міської територіальної громади.

Привітати шанованих педагогів прийшов міський голова Ігор Сапожко.

Він зазначив, що завдяки їх сумлінній і наполегливій праці, здобутки освіти громади чи не найвищі в Україні. Кращих освітян відзначив Подяками та подарунками.

Церемонію привітань та нагороджень продовжила начальник Управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області Оксана Мельник. Її щирі, теплі слова вдячності педагогам за їх благородну працю зворушили присутніх у залі.

Нагородження супроводжувалося музичними номерами від викладачів та вихованців Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Броварського району Київської області.

Родзинкою свята була концертна програма Галини Куришко – етноспівачки, берегині поліського фольклору, півфіналістки 11 сезону проєкту «Голос країни».

Протягом усього дійства в залі панувала затишна, святкова атмосфера.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.