Освітній процес в умовах військового стану

Завершився другий і розпочався вже третій тиждень відновленого після початку війни навчання.
Всі класи закладів загальної середньої освіти Броварської міської територіальної громади продовжують навчатися дистанційно. Діти, які були змушені евакуюватися, поступово долучаються до освітнього процесу. На кінець другого тижня більше 75 % школярів громади долучилися до навчання.
Під час війни – школа стала осередком, який дає змогу дітям отримувати не лише знання, а й психологічну підтримку, не втрачати відчуття причетності до спільноти. Тому всі заклади освіти громади намагаються налаштовувати освітній процес так, щоб він був комфортним і нетравмівним для дітей та педагогів.
Вчителі проводять уроки на платформах: zoom, міtte, klass room, за відсутності технічних умов, намагаються працювати у viberі.

Під час онлайн-занять педагоги проводять консультації з дітьми, інтегровані уроки, навчальні уроки-бесіди, творчі заняття, залучають учнів до активної роботи, висловлювання своїх ідей та пропозицій, надають можливість спілкуватися між собою. Готують і надсилають своїм вихованцям презентації з виучуваних тем, куди виносять найголовніший для засвоєння матеріал. Діти із насолодою декламують вивчені напам’ять вірші, самі їх пишуть, малюють чудові картини.
Випускники 11 класів серйозно готуються до мультипредметного тесту.

Відновлене навчання дає позитивний результат на психологічний стан дітей. За повідомленнями батьків, вони стають зібранішими, організованішими, спокійнішими. Вчителі відмічають підвищену активність дітей, самостійність. Хоч іще досить часто розмову переводять на сирени і вибухи. Для вчителів це невимовний біль за понівечене дитинство їх вихованців.
Як зазначив міністр освіти Сергій Шкарлет: “Наші освітяни гідно тримають освітній фронт. Я схиляю голову перед кожним вихователем, вчителем, викладачем”.
Все буде Україна!

 

Вірш учениці 9 – А класу Броварської гімназії їм. С.І. Олійника Марченко Анни

Захиснику України!
Матері ласкаві очі
і долоні рідні – рідні
вперше ти побачив, хлопче,
тут, у нашій Україні.
Білу хату, вікна сині,
сонце, ліс, потоки рвійні –
вперше ти побачив, сину,
теж у нашій Україні.
І стежина прибережна,
шлях широкий, друзі вірні –
все тобі відкрилось вперше
тут, у нашій Україні.
І тому, як рідну матір,
дорогу твою, єдину,
як весну, пісні крилаті –
так любімо Україну !

зображення_viber_2022-04-04_20-39-49-535

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.