Освітянські віншування

3 жовтня у конференц-холі ТРЦ «Термінал» у м. Броварах відбувся обласний святковий захід до Дня працівників освіти під гаслом «Освітянська зірка-2018», організований департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за сприяння Броварського міського голови Ігоря Сапожка. На святі були пошановані найдостойніші представники освітньої системи Київщини. Поздоровити освітян Київщини з професійним святом завітали очільники області, працівники Міністерства освіти і науки України, представники обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та почесні гості, серед яких – науковці  НАПН України, відомі спортсмени, представники Олімпійського комітету України.

Ми гордимося і щиро вітаємо начальника управління освіти і науки Оксану Мельник  з отриманням нагрудного знаку «Василь Сухомлинський» та Подяки обласної організації профспілки працівників освіти і науки за сприяння освіті. Вітаємо з Подяками міського голови Ольгу Петровську, учителя історії Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. В.О.Сухомлинського, та Вікторію Єсипок, педагога-організатора Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3. Лідером позашкільної освіти була визнана художній керівник Зразкового театру народної пісні «Слов’яночка» Тетяна Мурзай.

Неперевершеним феєрверком найкращих привітань 4 жовтня у Палаці творчості дітей та юнацтва були пошановані найкращі педагоги міста. 35 працівників освіти відзначено Подяками міського голови, 7 – грамотами департаменту освіти і науки КОДА, 4 – Подяками Міністерства освіти і науки України, 2 – Подяками Київської обласної ради.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *